Меню
Головна
 

Audiolab

Сортувати за:

Audiolab

Компанія Audiolab була створена в 1983 Філіпом Свіфтом і Дереком Скотландом, яких не влаштував стан речей в галузі. Першим продуктом Audiolab став інтегральний підсилювач 8000A, який успішно заявив про нову компанію.

Audiolab – один із стовпів британської Hi-FI-індустрії. Відлік своєї історії фірма веде з 1980 року, коли у продажу з'явився перший підсилювач 8000А. Після неодноразової зміни власників і навіть найменування – з 1997 по 2004 рік компоненти виходили під маркою TAG McLaren Audio, на сьогоднішній день бренд входить до групи International Audio Group та продовжує працювати під своєю історичною назвою. Фірма так само випускає електронну апаратуру класичного дизайну та помірної ціни, адресовану любителям якісного звуку, що цінують консервативний підхід до аудіо.

Після успіху 8000A компанія розширила свою лінійку, і були представлені знакові продукти компанії – підсилювач з дистанційним керуванням 8000S, найкращий в історії компанії FM-тюнер 8000Е, фонопередсилювач 8000PPA та найкращий для свого часу моноблочний підсилювач 8000M.

У 1997 році Audiolab була придбана компанією TAG McLaren, якою була представлена лінійка продукції під новою назвою найвищої якості - основними стали AV-процесори, акустика і DVD-програвачі High End класу.

У 2004 році компанія знову була продана - бренд перейшов до IAG, яка повернула колишню назву компанії і скоротила лінійку продукції, сконцетрувавши увагу на найважливішому.

У 2010 була представлена серія 8200 – зміна лінійки 8000, що зуміла добре зарекомендувати себе у колах аудіоаматорів. Нова серія завдяки інженерним напрацюванням, високоякісним комплектуючим і традиційному підходу до побудови High End звуку, зберегла все те, за що полюбили серію 8000, і привнесла нове, що дозволило розкрити весь потенціал аудіозапису і передати найдрібніші відтінки звуку.

Конструктивні особливості, що дозволяють техніці Audiolab багато років залишатися на піку точного звуковідтворення без координальної зміни модельного ряду, постійно вдосконалюються в англійській лабораторії компанії під керівництвом ветерана Hi-Fi Джеммі Келлі. Безцінний досвід конструкторів та відточені технології виробництва роблять аудіокомпоненти цієї фірми справжнім символом точності, затребуваності та довговічності.

Товар додано у корзину
Оформити замовлення Повернутись до вибору